ACM18US18
XP PowerXP Power
ACM18US18 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACM18US18
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 18W
Podatkovni listi: ACM18US18.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACM18US18
Številka dela ACM18US18 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 18W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5532 pcs Podatkovni list ACM18US18.pdf
Utež 0.18 lb (81.65g) Napetost - izhod 18V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.46" L x 1.18" W x 1.95" H (88.0mm x 30.0mm x 49.5mm)
Serija ACM18 (18W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 18W Polarizacija Positive Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-3952
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 75mW (Max)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Vhodni priključek Multi-Blade
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 18V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 1A
Dolžina kabla 70.9" (1.80m) Odobritve CB, CE