ACM12US15
XP PowerXP Power
ACM12US15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACM12US15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W
Podatkovni listi: ACM12US15.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ACM12US15
Številka dela ACM12US15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 12W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6254 pcs Podatkovni list ACM12US15.pdf
Napetost - izhod 15V Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Velikost / dimenzija 2.99" L x 1.19" W x 1.90" H (75.9mm x 30.2mm x 48.3mm) Serija ACM12 (12W)
Področje uporabe International Moč (Watts) 12W
Polarizacija - Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Druga imena 1470-4399 delovna temperatura -5°C ~ 60°C
Brez porabe energije 75mW (Max) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Vhodni priključek Multi-Blade (Sold Separately) Obrazec Wall Mount
Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2 natančen opis 15V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input
Tok - izhod (maks.) 800mA Dolžina kabla 59" (1.50m)