ACM06US12
XP PowerXP Power
ACM06US12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACM06US12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Podatkovni listi: ACM06US12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACM06US12
Številka dela ACM06US12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9117 pcs Podatkovni list ACM06US12.pdf
Utež 0.176 lb (79.83g) Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 2.89" L x 1.67" W x 1.21" H (73.5mm x 42.5mm x 30.7mm)
Serija ACM06 (6W) Področje uporabe International
Moč (Watts) 6W Polarizacija -
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 1470-3660
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Brez porabe energije 75mW (Max)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Sold Separately) Vhodni priključek Multi-Blade
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI, CoC Tier 2
natančen opis 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Tok - izhod (maks.) 500mA
Dolžina kabla 70.9" (1.80m) Odobritve CB, CE