MP6K040L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP6K040L
Proizvajalec / znamka: Vishay Precision Group
Opis izdelka MP6K040L 0.05% REELED
Podatkovni listi: 1.MP6K040L.pdf2.MP6K040L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP6K040L
Številka dela MP6K040L Proizvajalec Vishay Precision Group
Opis MP6K040L 0.05% REELED Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 11243 pcs Podatkovni list 1.MP6K040L.pdf2.MP6K040L.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija MP Odpornost 6.04 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje -
Paket / primer 1210 (3225 Metric), J-Lead delovna temperatura -65°C ~ 175°C
Število zaključkov 2 Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 6.04 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil Sestava Metal Foil
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MP6K12TCR
MP6K12TCR
Proizvajalci: LAPIS Semiconductor
Opis: MOSFET 2N-CH 30V 5A MPT6
Na zalogi: 6660 pcs
Prenesi: MP6K12TCR.pdf
RFQ
MP6K040
MP6K040
Proizvajalci: Vishay Precision Group
Opis: MP6K040 0.05% BULK