ST8R003B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST8R003B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST8R003B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 8 OHM 20% 3A 15.88MM
Podatkovni listi: ST8R003B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST8R003B
Številka dela ST8R003B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 8 OHM 20% 3A 15.88MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4086 pcs Podatkovni list ST8R003B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 280 mOhms R 25 ° C 8 Ohms
Pakiranje Bulk Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.625" (15.88mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 8 Ohms ±20% 3A 0.625" (15.88mm) Tok - stabilno stanje Max 3A