ST7R004B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST7R004B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST7R004B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 7 OHM 20% 4A 15.24MM
Podatkovni listi: 1.ST7R004B.pdf2.ST7R004B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST7R004B
Številka dela ST7R004B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 7 OHM 20% 4A 15.24MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128043 pcs Podatkovni list 1.ST7R004B.pdf2.ST7R004B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 200 mOhms R 25 ° C 7 Ohms
Pakiranje Bulk Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.310" (7.87mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Premer 0.60" (15.24mm) natančen opis Inrush Current Limiter 7 Ohms ±20% 4A 0.60" (15.24mm)
Tok - stabilno stanje Max 4A Odobritve -