ST4R005B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST4R005B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST4R005B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 4 OHM 20% 5A 16.51MM
Podatkovni listi: 1.ST4R005B.pdf2.ST4R005B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST4R005B
Številka dela ST4R005B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 4 OHM 20% 5A 16.51MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3012 pcs Podatkovni list 1.ST4R005B.pdf2.ST4R005B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 110 mOhms R 25 ° C 4 Ohms
Pakiranje Bulk Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.650" (16.51mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 4 Ohms ±20% 5A 0.650" (16.51mm) Tok - stabilno stanje Max 5A