ST20002B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST20002B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST20002B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 20 OHM 20% 1.75A 12.7MM
Podatkovni listi: 1.ST20002B.pdf2.ST20002B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ST20002B
Številka dela ST20002B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 20 OHM 20% 1.75A 12.7MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139649 pcs Podatkovni list 1.ST20002B.pdf2.ST20002B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 600 mOhms R 25 ° C 20 Ohms
Pakiranje Bulk Druga imena 615-1099
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.310" (7.87mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.500" (12.70mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 1.75A 0.500" (12.70mm) Tok - stabilno stanje Max 1.75A