ST1R508B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST1R508B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST1R508B
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 1.5 OHM 20% 8A 19.81MM
Podatkovni listi: 1.ST1R508B.pdf2.ST1R508B.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST1R508B
Številka dela ST1R508B Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 1.5 OHM 20% 8A 19.81MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4258 pcs Podatkovni list 1.ST1R508B.pdf2.ST1R508B.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 600 mOhms R 25 ° C 1.5 Ohms
Pakiranje Bulk Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.780" (19.81mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 1.5 Ohms ±20% 8A 0.780" (19.81mm) Tok - stabilno stanje Max 8A