ST16002D
U.S. SensorU.S. Sensor
ST16002D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ST16002D
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka ICL 16 OHM 20% 2A 15.24MM
Podatkovni listi: 1.ST16002D.pdf2.ST16002D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ST16002D
Številka dela ST16002D Proizvajalec U.S. Sensor
Opis ICL 16 OHM 20% 2A 15.24MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5399 pcs Podatkovni list 1.ST16002D.pdf2.ST16002D.pdf
Toleranca ±20% Serija ST
R @ Current 470 mOhms R 25 ° C 16 Ohms
Pakiranje Bulk Razdalja med vodikom 0.300" (7.62mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Premer 0.60" (15.24mm)
natančen opis Inrush Current Limiter 16 Ohms ±20% 2A 0.60" (15.24mm) Tok - stabilno stanje Max 2A