SC104J4J
U.S. SensorU.S. Sensor
SC104J4J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC104J4J
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD
Podatkovni listi: 1.SC104J4J.pdf2.SC104J4J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC104J4J
Številka dela SC104J4J Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERM NTC 100KOHM 3892K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30822 pcs Podatkovni list 1.SC104J4J.pdf2.SC104J4J.pdf
Serija SC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 100k
Toleranca odpornosti ±5% Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead, Epoxy Druga imena 615-1080
SC104J4J-R0
SC104J4JRA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - vodilna žica 1.00" (25.40mm)
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 3892K B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC105-121
SC105-121
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 120UH 1.2A 400 MOHM
Na zalogi: 285581 pcs
Prenesi: SC105-121.pdf
RFQ
SC104B-680
SC104B-680
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 68UH 1.5A 260 MOHM SMD
Na zalogi: 201853 pcs
Prenesi: SC104B-680.pdf
RFQ
SC104B-561
SC104B-561
Opis: FIXED IND 560UH 480MA 1.904 OHM
Prenesi: SC104B-561.pdf
SC104B-820
SC104B-820
Opis: FIXED IND 82UH 1.3A 310 MOHM SMD
Prenesi: SC104B-820.pdf
Opis: FIXED IND 12UH 3.3A 70 MOHM SMD
Prenesi: SC105-120.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 3.6A 60 MOHM SMD
SC105
SC105
Proizvajalci: Mallory Sonalert Products
Opis: AUDIO PIEZO IND 1-5V PNL MNT
Prenesi: SC105.pdf
SC104R7KT
SC104R7KT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: FIXED IND 4.7UH 820MA 350 MOHM
Prenesi: SC104R7KT.pdf
SC104B-471
SC104B-471
Opis: FIXED IND 470UH 500MA 1.526 OHM
Prenesi: SC104B-471.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 1.3A 350 MOHM
SC104B-560
SC104B-560
Opis: FIXED IND 56UH 1.55A 220 MOHM
Prenesi: SC104B-560.pdf
SC104IMLTRT
SC104IMLTRT
Proizvajalci: Semtech
Opis: IC LED DRIVER REGULATOR 8MLP
Prenesi: SC104IMLTRT.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%