LR102D0J
U.S. SensorU.S. Sensor
LR102D0J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LR102D0J
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 1KOHM 3250K 1206
Podatkovni listi: 1.LR102D0J.pdf2.LR102D0J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LR102D0J
Številka dela LR102D0J Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 1KOHM 3250K 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110338 pcs Podatkovni list 1.LR102D0J.pdf2.LR102D0J.pdf
Serija LR Odpornost na Ohms @ 25 ° C 1k
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 400mW
Pakiranje Bulk Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - vodilna žica -
B25 / 85 3250K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LR1206-R05FW
LR1206-R05FW
Proizvajalci: TT Electronics/Welwyn
Opis: RES SMD 0.05 OHM 1% 1/2W 1206