LC502J2K
U.S. SensorU.S. Sensor
LC502J2K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC502J2K
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3892K BEAD
Podatkovni listi: 1.LC502J2K.pdf2.LC502J2K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC502J2K
Številka dela LC502J2K Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3892K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122880 pcs Podatkovni list 1.LC502J2K.pdf2.LC502J2K.pdf
Serija LC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead, Epoxy delovna temperatura 150°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant