LC302J2K
U.S. SensorU.S. Sensor
LC302J2K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LC302J2K
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Podatkovni listi: 1.LC302J2K.pdf2.LC302J2K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LC302J2K
Številka dela LC302J2K Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127064 pcs Podatkovni list 1.LC302J2K.pdf2.LC302J2K.pdf
Serija LC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead, Epoxy delovna temperatura 150°C
Tip montaže Free Hanging Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 3k Bead, Epoxy B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 3892K
B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LC302J2J
LC302J2J
Proizvajalci: U.S. Sensor
Opis: THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Na zalogi: 90059 pcs
Prenesi: LC302J2J.pdf
RFQ
LC33
LC33
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 33V 58V DO202AA
Na zalogi: 6768 pcs
Prenesi: LC33.pdf
RFQ
LC30
LC30
Proizvajalci: Microsemi
Opis: TVS DIODE 30V 53.5V DO202AA
Prenesi: LC30.pdf
LC303J2J
LC303J2J
Proizvajalci: U.S. Sensor
Opis: THERMISTOR NTC 30KOHM 3892K BEAD
Prenesi: LC303J2J.pdf
LC303J2K
LC303J2K
Prenesi: LC303J2K.pdf
LC33A
LC33A
Opis: TVS DIODE 33V 53.3V DO202AA
Prenesi: LC33A.pdf
LC303H2K
LC303H2K
Prenesi: LC303H2K.pdf
LC30A
LC30A
Proizvajalci: Microsemi Corporation
Opis: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO202AA
Prenesi: LC30A.pdf
LC3-A-C8
LC3-A-C8
Proizvajalci: Panduit
Opis: CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ADH
Prenesi: LC3-A-C8.pdf
LC300-N2-GPRS STARTER KIT
LC300-N2-GPRS STARTER KIT
Proizvajalci: Siretta
Opis: STARTER KIT 2G/GPRS GLOBAL LC300
Na zalogi: 295 pcs
Prenesi:
LC3-A-M8
LC3-A-M8
Proizvajalci: Panduit
Prenesi: LC3-A-M8.pdf
LC300-N2-GPRS
LC300-N2-GPRS
Proizvajalci: Siretta
Opis: MODEM 2G/GPRS LINKCONNECT GLOBAL
Na zalogi: 391 pcs
Prenesi:
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%