GS502F1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GS502F1K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GS502F1K
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 5KOHM 3380K BEAD
Podatkovni listi: 1.GS502F1K.pdf2.GS502F1K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS skladen z izjemo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GS502F1K
Številka dela GS502F1K Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 5KOHM 3380K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS skladen z izjemo
Količina na voljo 101392 pcs Podatkovni list 1.GS502F1K.pdf2.GS502F1K.pdf
Serija GS Odpornost na Ohms @ 25 ° C 5k
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead, Glass delovna temperatura 300°C
Tip montaže Through Hole Dolžina - vodilna žica 1.00" (25.40mm)