GS302J1K
U.S. SensorU.S. Sensor
GS302J1K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GS302J1K
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Podatkovni listi: 1.GS302J1K.pdf2.GS302J1K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS skladen z izjemo
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GS302J1K
Številka dela GS302J1K Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS skladen z izjemo
Količina na voljo 108999 pcs Podatkovni list 1.GS302J1K.pdf2.GS302J1K.pdf
Serija GS Odpornost na Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead, Glass delovna temperatura 300°C
Tip montaže Through Hole Dolžina - vodilna žica 1.00" (25.40mm)