GP101B0M
U.S. SensorU.S. Sensor
GP101B0M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GP101B0M
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD
Podatkovni listi: GP101B0M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GP101B0M
Številka dela GP101B0M Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 100OHM 2800K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9154 pcs Podatkovni list GP101B0M.pdf
Serija GP Odpornost na Ohms @ 25 ° C 100
Toleranca odpornosti ±20% Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead, Glass Druga imena 615-1120
delovna temperatura -50°C ~ 300°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina - vodilna žica 1.00" (25.40mm)