BC102F1K
U.S. SensorU.S. Sensor
BC102F1K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BC102F1K
Proizvajalec / znamka: U.S. Sensor
Opis izdelka THERMISTOR NTC 1KOHM 3419K CHIP
Podatkovni listi: 1.BC102F1K.pdf2.BC102F1K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BC102F1K
Številka dela BC102F1K Proizvajalec U.S. Sensor
Opis THERMISTOR NTC 1KOHM 3419K CHIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5442 pcs Podatkovni list 1.BC102F1K.pdf2.BC102F1K.pdf
Serija BC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 1k
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer Nonstandard Chip delovna temperatura 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina - vodilna žica - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis NTC Thermistor 1k Nonstandard Chip B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 3419K
B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BC1/3N
BC1/3N
Proizvajalci: MPD (Memory Protection Devices)
Opis: HOLDER BATTERY 1/3N CELL PC MNT
Na zalogi: 53006 pcs
Prenesi: BC1/3N.pdf
RFQ
BC1/3N-C-SM
BC1/3N-C-SM
Opis: HOLDER BATT 1/3N CELL SMD
Na zalogi: 43500 pcs
Prenesi: BC1/3N-C-SM.pdf
RFQ
BC10
BC10
Proizvajalci: HellermannTyton
Opis: SPIRIT BATTERY CHARGER
Prenesi:
BC103J1K
BC103J1K
Proizvajalci: U.S. Sensor
Opis: THERMISTOR NTC 10KOHM 3892K CHIP
Prenesi: BC103J1K.pdf
BC107
BC107
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TRANS NPN 45V 0.1A TO-18
Prenesi: BC107.pdf
Proizvajalci: Central Semiconductor
Opis: TRANS NPN 45V 0.2A TO-18