PDUMV20NETLX
Tripp LiteTripp Lite
Tripp Lite
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDUMV20NETLX
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka PDU SWITCHED 1.9KW 120V 24 5-15/
Podatkovni listi: PDUMV20NETLX.pdf
Stanje zalog 125 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDUMV20NETLX
Številka dela PDUMV20NETLX Proizvajalec Tripp Lite
Opis PDU SWITCHED 1.9KW 120V 24 5-15/ Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 125 pcs Podatkovni list PDUMV20NETLX.pdf
Napetost - Vhod 100V, 120V, 127V Tip PDU (Power Distribution Unit)
Serija - Področje uporabe North America
Zaščita pred preobremenitvijo None Tip montaže Rack, Vertical
Zaščitene medijske črte - Stanovanjski material -
Tok - maks 20A Dolžina kabla 10' (3.05m)