PDUMH15NET2
Tripp LiteTripp Lite
PDUMH15NET2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PDUMH15NET2
Proizvajalec / znamka: Tripp Lite
Opis izdelka PDU SWITCHED 120V 15A 8 OUTLET
Podatkovni listi: 1.PDUMH15NET2.pdf2.PDUMH15NET2.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 196 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 196 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PDUMH15NET2
Številka dela PDUMH15NET2 Proizvajalec Tripp Lite
Opis PDU SWITCHED 120V 15A 8 OUTLET Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196 pcs Podatkovni list 1.PDUMH15NET2.pdf2.PDUMH15NET2.pdf
Napetost - Vhod 230V Tip PDU (Power Distribution Unit)
Serija - Področje uporabe International
Zaščita pred preobremenitvijo - Tip montaže Rack, Horizontal
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Zaščitene medijske črte -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Stanovanjski material Steel
Lastnosti Load Meter Energija -
Tok - maks 15A Dolžina kabla 12' (3.66m)