WSX120-2000-R
Triad MagneticsTriad Magnetics
WSX120-2000-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WSX120-2000-R
Proizvajalec / znamka: Triad Magnetics
Opis izdelka AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Podatkovni listi: WSX120-2000-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WSX120-2000-R
Številka dela WSX120-2000-R Proizvajalec Triad Magnetics
Opis AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5450 pcs Podatkovni list WSX120-2000-R.pdf
Utež - Napetost - izhod 12V
Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC Velikost / dimenzija 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Serija WSX Področje uporabe International
Moč (Watts) 24W Polarizacija Negative Center
Izhodni priključek Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm Druga imena 237-2142
delovna temperatura 0°C ~ 45°C Brez porabe energije 100mW (Max)
Vrsta vnosa Multi-Blade (Included) Vhodni priključek Multi-Blade
Obrazec Wall Mount Učinkovitost Level VI
natančen opis 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Tok - izhod (maks.) 2A
Dolžina kabla 72" (1.83m) Odobritve CE, cETLus, FCC, GS, RCM