WWH1.50SV25
TechflexTechflex
WWH1.50SV25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WWH1.50SV25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1.5" X 25' SILVER
Podatkovni listi: 1.WWH1.50SV25.pdf2.WWH1.50SV25.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 510 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 510 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WWH1.50SV25
Številka dela WWH1.50SV25 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1.5" X 25' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 510 pcs Podatkovni list 1.WWH1.50SV25.pdf2.WWH1.50SV25.pdf
Premer - Debelina stene 0.051" (1.30mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija WeldWrap™ HD delovna temperatura -40°C ~ 204.4°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable
Material Silicone Zaščita tekočin Gasoline Resistant
Dolžina 25.00' (7.62m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Heat Resistant Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm) Premer - znotraj, razširjen -
Barva Silver Zaščita pred abrazijo Abrasion Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
WWH2.00SV25
WWH2.00SV25
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 2" X 25' SILVER
Na zalogi: 393 pcs
Prenesi: WWH2.00SV25.pdf
RFQ
WWH1.50SV
WWH1.50SV
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 1.5" X 50' SILVER