TCN0.75SV
TechflexTechflex
TCN0.75SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCN0.75SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.75" ID 4' SILVER
Podatkovni listi: 1.TCN0.75SV.pdf2.TCN0.75SV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCN0.75SV
Številka dela TCN0.75SV Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.75" ID 4' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7713 pcs Podatkovni list 1.TCN0.75SV.pdf2.TCN0.75SV.pdf
Debelina stene 0.045" (1.14mm) Atributi atributov Convoluted - Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija ThermaShield® Convoluted
delovna temperatura -60°C ~ 255°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Aluminized, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 4.00' (1.22m)
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj 0.840" (21.34mm) Premer - znotraj 0.750" (19.05mm)
natančen opis Silver Fiberglass, Aluminized, Halogen Free Convoluted - Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 4.00' (1.22m) Barva Silver