SFC0.75WH
TechflexTechflex
SFC0.75WH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFC0.75WH
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100'
Podatkovni listi: SFC0.75WH.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 307 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 307 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFC0.75WH
Številka dela SFC0.75WH Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 100' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 307 pcs Podatkovni list SFC0.75WH.pdf
Debelina stene - Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Silicone FR
Druga imena SFC0.75WH-100
SFC0.75WH-100-ND
delovna temperatura -75°C ~ 220°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Fiberglass, Silicone Coated Zaščita tekočin Oil Resistant
Dolžina 100' (30.48m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja - Premer - zunaj -
Premer - znotraj 0.750" (19.05mm) natančen opis White Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 100' (30.48m)