SFC0.50WH50
TechflexTechflex
SFC0.50WH50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFC0.50WH50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: SFC0.50WH50.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 790 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 790 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFC0.50WH50
Številka dela SFC0.50WH50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 790 pcs Podatkovni list SFC0.50WH50.pdf
Debelina stene - Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Silicone FR
Druga imena SFC0.50WH-50
SFC0.50WH-50-ND
delovna temperatura -75°C ~ 220°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Fiberglass, Silicone Coated Zaščita tekočin Oil Resistant
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja - Premer - zunaj -
Premer - znotraj 0.500" (12.70mm) natančen opis White Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.500" (12.70mm) 50.00' (15.24m)
Barva White Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SFC0.63BK50
SFC0.63BK50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 0.625" ID FBRGLASS 50'
Na zalogi: 707 pcs
Prenesi: SFC0.63BK50.pdf
RFQ
SFC0.50RD50
SFC0.50RD50
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
Na zalogi: 917 pcs
Prenesi: SFC0.50RD50.pdf
RFQ
SFC0.50WH
SFC0.50WH
Opis: SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 100'