SFA0.75BK50
TechflexTechflex
SFA0.75BK50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFA0.75BK50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: SFA0.75BK50.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 523 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFA0.75BK50
Številka dela SFA0.75BK50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 0.75" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 523 pcs Podatkovni list SFA0.75BK50.pdf
Debelina stene - Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija Flex Glass® Silicone FR
Druga imena SFA0.75BK-50
SFA0.75BK-50-ND
delovna temperatura -75°C ~ 220°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Fiberglass, Silicone Coated Zaščita tekočin Oil Resistant
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja - Premer - zunaj -
Premer - znotraj 0.750" (19.05mm) natančen opis Black Fiberglass, Silicone Coated Braided Sleeving, Insulated 0.750" (19.05mm) 50.00' (15.24m)