RR30.25DB
TechflexTechflex
RR30.25DB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR30.25DB
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 1000' BROWN
Podatkovni listi: RR30.25DB.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 304 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 304 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR30.25DB
Številka dela RR30.25DB Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 1000' BROWN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 304 pcs Podatkovni list RR30.25DB.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Rodent Resistant delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 1000' (304.80m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Rodent Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm) Premer - znotraj, razširjen 0.375" (9.52mm)