PTN1.50BK
TechflexTechflex
PTN1.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTN1.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 200' BLACK
Podatkovni listi: 1.PTN1.50BK.pdf2.PTN1.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 666 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTN1.50BK
Številka dela PTN1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 200' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 666 pcs Podatkovni list 1.PTN1.50BK.pdf2.PTN1.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® PET Druga imena 1030-1012
PTN150BK
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 200' (60.96m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Heat Resistant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.125" (53.97mm) Barva Black