PTN0.75BK75
TechflexTechflex
PTN0.75BK75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTN0.75BK75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 75' BLACK
Podatkovni listi: 1.PTN0.75BK75.pdf2.PTN0.75BK75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTN0.75BK75
Številka dela PTN0.75BK75 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 75' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2159 pcs Podatkovni list 1.PTN0.75BK75.pdf2.PTN0.75BK75.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® PET Druga imena 1030-1009
PTN075BK75
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 75.00' (22.86m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Heat Resistant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)
Premer - znotraj, razširjen 1.250" (31.75mm) Barva Black