NMN2.50BK
TechflexTechflex
NMN2.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NMN2.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 2.5" ID POLY 100' BLACK
Podatkovni listi: 1.NMN2.50BK.pdf2.NMN2.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 421 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 421 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NMN2.50BK
Številka dela NMN2.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 2.5" ID POLY 100' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 421 pcs Podatkovni list 1.NMN2.50BK.pdf2.NMN2.50BK.pdf
Debelina stene 0.060" (1.52mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving Serija Nylon® Multi™
delovna temperatura -45°C ~ 150°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Material Polyamide Monofilament, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Vibration Resistant Varstvo okolja UV Resistant
Premer - zunaj 2.620" (66.55mm) Premer - znotraj 2.500" (63.50mm)
natančen opis Black Polyamide Monofilament, Halogen Free Braided Sleeving 2.500" (63.50mm) 100' (30.48m) Barva Black