MBS0.50SV
TechflexTechflex
MBS0.50SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBS0.50SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SILVER PLATED COPPER BRAID 1/2"
Podatkovni listi:
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 248 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 248 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBS0.50SV
Številka dela MBS0.50SV Proizvajalec Techflex
Opis SILVER PLATED COPPER BRAID 1/2" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 248 pcs Podatkovni list
Žičnica - konča 36 AWG Tip Tubular
Debelina - Velikost, priložena 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia
Serija Metal Braid Druga imena 1030-1389
Število prevoznikov 48 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material Copper, Silver Plated Dolžina 100.0' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Tubular Ground Braid 0.500" (12.70mm, 1/2") - Outer Dia X 100.0' (30.48m) 36 AWG
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MBS0.25SV100
MBS0.25SV100
Proizvajalci: Techflex
Opis: SILVER PLATED COPPER BRAID 1/4"
Na zalogi: 324 pcs
Prenesi:
RFQ
MBS1.00SV
MBS1.00SV
Proizvajalci: Techflex
Opis: SILVER PLATED COPPER BRAID 1" SI
Na zalogi: 287 pcs
Prenesi:
RFQ
MBS10 RCG
MBS10 RCG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: BRIDGE RECT 1PHASE 1KV 800MA MBS