L6N1.25BK
TechflexTechflex
L6N1.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L6N1.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1-1/4" X 8' BLACK
Podatkovni listi: L6N1.25BK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L6N1.25BK
Številka dela L6N1.25BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1-1/4" X 8' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2981 pcs Podatkovni list L6N1.25BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.046" (1.17mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija L6™ Liquid Wrap delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Material Polyester, Laminated, Halogen Free Zaščita tekočin Fluid Resistant
Dolžina 8.00' (2.44m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Clean Cut, Adhesive Closure Strip
Varstvo okolja Environment Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm) Premer - znotraj, razširjen -
Barva Black Zaščita pred abrazijo Abrasion Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SW5 CL008
SW5 CL008
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: SPIRAL WRAP 0.62" X 25' CLEAR