HWN1.50BK
TechflexTechflex
HWN1.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HWN1.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 250' BLACK
Podatkovni listi: 1.HWN1.50BK.pdf2.HWN1.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 397 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 397 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HWN1.50BK
Številka dela HWN1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 250' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 397 pcs Podatkovni list 1.HWN1.50BK.pdf2.HWN1.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.038" (0.96mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Heavy Wall delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Dolžina 250' (76.20m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm) Premer - znotraj, razširjen 2.000" (50.80mm)