H2V1.50BK
TechflexTechflex
Techflex
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2V1.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1-1/2" VITON HEAT SHRINK 2:1 BLK
Podatkovni listi: H2V1.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 158 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 158 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2V1.50BK
Številka dela H2V1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis 1-1/2" VITON HEAT SHRINK 2:1 BLK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 158 pcs Podatkovni list H2V1.50BK.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 120°C Serija Shrinkflex
Obnovljena debelina stene - delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Fluoroelastomer (FKM)
Dolžina 50.0' (15.2m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 1.500" (38.10mm) Notranji premer - obnovljen 0.750" (19.05mm)
Lastnosti Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 1.500" (38.10mm) 2 to 1 Black 50.0' (15.2m)