H2V0.25BK25
TechflexTechflex
Techflex
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2V0.25BK25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 1/4" VITON HEAT SHRINK 2:1 BLK
Podatkovni listi: H2V0.25BK25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2V0.25BK25
Številka dela H2V0.25BK25 Proizvajalec Techflex
Opis 1/4" VITON HEAT SHRINK 2:1 BLK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1210 pcs Podatkovni list H2V0.25BK25.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 120°C Serija Shrinkflex
Obnovljena debelina stene - delovna temperatura -55°C ~ 200°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Fluoroelastomer (FKM)
Dolžina 25.0' (7.6m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.250" (6.35mm) Notranji premer - obnovljen 0.125" (3.18mm)
Lastnosti Flame Retardant, Fluid Resistant, Solvent Resistant natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.250" (6.35mm) 2 to 1 Black 25.0' (7.6m)