H2C0.50BK
TechflexTechflex
H2C0.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: H2C0.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka 2:1 DUAL WALL SHIELDING HEAT SHR
Podatkovni listi: H2C0.50BK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije H2C0.50BK
Številka dela H2C0.50BK Proizvajalec Techflex
Opis 2:1 DUAL WALL SHIELDING HEAT SHR Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1753 pcs Podatkovni list H2C0.50BK.pdf
Tip Tubing, Flexible Razmerje krčenja 2 to 1
Temperatura skrčenja 200°C Serija Shrinkflex
Obnovljena debelina stene 0.025" (0.64mm) delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Material Polyolefin (PO) Dolžina 4.00' (1.22m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranji premer - priložen 0.500" (12.70mm)
Notranji premer - obnovljen 0.250" (6.35mm) Lastnosti -
natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.500" (12.70mm) 2 to 1 Black 4.00' (1.22m) Barva Black
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
H2C-S AC110 C
H2C-S AC110 C
Proizvajalci: Omron Automation & Safety
Opis: RELAY TIME DELAY 12HR 6A 250V
Na zalogi: 475 pcs
Prenesi: H2C-S AC110 C.pdf
RFQ
H2C-S AC220 C
H2C-S AC220 C
Na zalogi: 392 pcs
Prenesi: H2C-S AC220 C.pdf
RFQ
H2C1.50BK
H2C1.50BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: 2:1 DUAL WALL SHIELDING HEAT SHR
Na zalogi: 1323 pcs
Prenesi: H2C1.50BK.pdf
H2C-S AC240 A
H2C-S AC240 A
Opis: RELAY TIME DELAY 30HR 6A 250V