FSN0.50SV
TechflexTechflex
FSN0.50SV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FSN0.50SV
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/2" X 328' SILVER
Podatkovni listi: 1.FSN0.50SV.pdf2.FSN0.50SV.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 18 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 18 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FSN0.50SV
Številka dela FSN0.50SV Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/2" X 328' SILVER Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18 pcs Podatkovni list 1.FSN0.50SV.pdf2.FSN0.50SV.pdf
Premer - Debelina stene 0.013" (0.33mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Flexo® Shield delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Copper, Tinned and Aramid Zaščita tekočin -
Dolžina 328' (100.00m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Flame Retardant, Heat Resistant Lastnosti Clean Cut, EMI Resistant, Shielded
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen 0.750" (19.05mm)