FIN1.50RD
TechflexTechflex
FIN1.50RD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIN1.50RD
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 50'
Podatkovni listi: 1.FIN1.50RD.pdf2.FIN1.50RD.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 376 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 376 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIN1.50RD
Številka dela FIN1.50RD Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" ID FBRGLASS 50' Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 376 pcs Podatkovni list 1.FIN1.50RD.pdf2.FIN1.50RD.pdf
Debelina stene 0.072" (1.83mm) Atributi atributov Braided
Tip Sleeving, Insulated Serija FireFlex®
delovna temperatura -54°C ~ 260°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti Non Flammable Material Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant, Moisture Resistant Dolžina 50.00' (15.24m)
Lastnosti Chemical Resistant, Solvent Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj 1.644" (41.76mm) Premer - znotraj 1.500" (38.10mm)
natančen opis Red Fiberglass, Silicone Coated, Halogen Free Braided Sleeving, Insulated 1.500" (38.10mm) 50.00' (15.24m) Barva Red