FIF3.50RD
TechflexTechflex
FIF3.50RD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FIF3.50RD
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SPIRAL WRAP 50' RED
Podatkovni listi: 1.FIF3.50RD.pdf2.FIF3.50RD.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 154 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 154 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FIF3.50RD
Številka dela FIF3.50RD Proizvajalec Techflex
Opis SPIRAL WRAP 50' RED Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 154 pcs Podatkovni list 1.FIF3.50RD.pdf2.FIF3.50RD.pdf
Premer 3.500" (88.90mm) Debelina stene 0.094" (2.39mm)
Atributi atributov Harness Tip Spiral Wrap
Serija FireFlex® Flat delovna temperatura -54°C ~ 260°C