FHN0.75NT50
TechflexTechflex
FHN0.75NT50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FHN0.75NT50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 3/4" X 50' NATURAL
Podatkovni listi: 1.FHN0.75NT50.pdf2.FHN0.75NT50.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 978 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 978 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FHN0.75NT50
Številka dela FHN0.75NT50 Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 3/4" X 50' NATURAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 978 pcs Podatkovni list 1.FHN0.75NT50.pdf2.FHN0.75NT50.pdf
Premer - Debelina stene 0.024" (0.61mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Insultherm® Ultraflex delovna temperatura -70°C ~ 650°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1
Material Fiberglass, Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 50.00' (15.24m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita Heat Resistant Lastnosti Clean Cut, Vibration Resistant
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm) Premer - znotraj, razširjen 0.875" (22.22mm)