FGN1.50BK
TechflexTechflex
FGN1.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGN1.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1.5" X 100' BLACK
Podatkovni listi: 1.FGN1.50BK.pdf2.FGN1.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 315 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FGN1.50BK
Številka dela FGN1.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1.5" X 100' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 315 pcs Podatkovni list 1.FGN1.50BK.pdf2.FGN1.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.061" (1.55mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Insultherm® Druga imena 1030-1122
FGN150BK
delovna temperatura -70°C ~ 650°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Fiberglass, Resin Coated, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 100' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Heat Resistant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Vibration Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)
Premer - znotraj, razširjen 2.625" (66.68mm) Barva Black
Zaščita pred abrazijo Abrasion and Cut Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FGN1.50BK25
FGN1.50BK25
Proizvajalci: Techflex
Opis: SLEEVING 1.5" X 25' BLACK