FGN0.25BK
TechflexTechflex
FGN0.25BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FGN0.25BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SLEEVING 1/4" X 200' BLACK
Podatkovni listi: 1.FGN0.25BK.pdf2.FGN0.25BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 636 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FGN0.25BK
Številka dela FGN0.25BK Proizvajalec Techflex
Opis SLEEVING 1/4" X 200' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 636 pcs Podatkovni list 1.FGN0.25BK.pdf2.FGN0.25BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.031" (0.79mm)
Atributi atributov Expandable Tip Sleeving
Serija Insultherm® Druga imena 1030-1110
delovna temperatura -70°C ~ 650°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL VW-1 Material Fiberglass, Resin Coated, Halogen Free
Zaščita tekočin Gasoline Resistant Dolžina 200' (60.96m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita Heat Resistant
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut, Vibration Resistant Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.250" (6.35mm)
Premer - znotraj, razširjen 0.375" (9.52mm) Barva Black