F6W0.50WH75
TechflexTechflex
F6W0.50WH75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6W0.50WH75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/2" X 75' WHITE
Podatkovni listi: F6W0.50WH75.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6W0.50WH75
Številka dela F6W0.50WH75 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 75' WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1623 pcs Podatkovni list F6W0.50WH75.pdf
Premer - Debelina stene 0.027" (0.69mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Woven Wrap Druga imena 1030-1522
F6W0.50WH75-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 75.00' (22.86m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, ne-razširjen -