F6W0.50BK
TechflexTechflex
F6W0.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6W0.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/2" X 300' BLACK
Podatkovni listi: F6W0.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 503 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 503 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6W0.50BK
Številka dela F6W0.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 300' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 503 pcs Podatkovni list F6W0.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.027" (0.69mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Woven Wrap Druga imena 1030-1233
F6W0.50BK-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 300' (91.44m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, ne-razširjen -