F6Q0.75BK50
TechflexTechflex
F6Q0.75BK50 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6Q0.75BK50
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK
Podatkovni listi: 1.F6Q0.75BK50.pdf2.F6Q0.75BK50.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6Q0.75BK50
Številka dela F6Q0.75BK50 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1467 pcs Podatkovni list 1.F6Q0.75BK50.pdf2.F6Q0.75BK50.pdf
Premer - Debelina stene 0.040" (1.02mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Quiet Druga imena 1030-1499
F6Q0.75BK50-ND
delovna temperatura -30°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 50.00' (15.24m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Clean Cut, Noise Reduction Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.750" (19.05mm)