F6N1.50OR25
TechflexTechflex
F6N1.50OR25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6N1.50OR25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1.5" X 25' ORANGE
Podatkovni listi: F6N1.50OR25.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije F6N1.50OR25
Številka dela F6N1.50OR25 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1.5" X 25' ORANGE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1014 pcs Podatkovni list F6N1.50OR25.pdf
Premer - Debelina stene 0.038" (0.96mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Druga imena 1030-1489
F6N1.50OR25-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 1.500" (38.10mm)