F6N1.25CW75
TechflexTechflex
F6N1.25CW75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6N1.25CW75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1-1/4" X 75' CLEAR/WHT
Podatkovni listi: F6N1.25CW75.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 480 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6N1.25CW75
Številka dela F6N1.25CW75 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1-1/4" X 75' CLEAR/WHT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 480 pcs Podatkovni list F6N1.25CW75.pdf
Premer - Debelina stene 0.038" (0.96mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 75.00' (22.86m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 1.250" (31.75mm) Premer - znotraj, razširjen -