F6N0.50CW75
TechflexTechflex
F6N0.50CW75 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6N0.50CW75
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 1/2" X 75' CLEAR/WHITE
Podatkovni listi: F6N0.50CW75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6N0.50CW75
Številka dela F6N0.50CW75 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 1/2" X 75' CLEAR/WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1354 pcs Podatkovni list F6N0.50CW75.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® delovna temperatura -70°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Zaščita tekočin -
Dolžina 75.00' (22.86m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Toplotna zaščita - Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut
Varstvo okolja - Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 0.500" (12.70mm) Premer - znotraj, razširjen -