F6N0.38CW25
TechflexTechflex
F6N0.38CW25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: F6N0.38CW25
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3/8" X 25' CLEAR/WHITE
Podatkovni listi: F6N0.38CW25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije F6N0.38CW25
Številka dela F6N0.38CW25 Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3/8" X 25' CLEAR/WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4388 pcs Podatkovni list F6N0.38CW25.pdf
Premer - Debelina stene 0.025" (0.64mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija F6® Druga imena 1030-1474
F6N0.38CW25-ND
delovna temperatura -70°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Zaščita tekočin - Dolžina 25.00' (7.62m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Toplotna zaščita -
Lastnosti Chemical Resistant, Clean Cut Varstvo okolja -
Premer - zunaj, ne-razširjen - Premer - znotraj, ne-razširjen 0.375" (9.53mm)