DWT3.50BK
TechflexTechflex
DWT3.50BK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DWT3.50BK
Proizvajalec / znamka: Techflex
Opis izdelka SELF WRAP 3.5" X 150' BLACK
Podatkovni listi: 1.DWT3.50BK.pdf2.DWT3.50BK.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 62 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DWT3.50BK
Številka dela DWT3.50BK Proizvajalec Techflex
Opis SELF WRAP 3.5" X 150' BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62 pcs Podatkovni list 1.DWT3.50BK.pdf2.DWT3.50BK.pdf
Premer - Debelina stene 0.020" (0.51mm)
Atributi atributov Split Flexible Tube Tip Self Wrap
Serija Turtle Wrap™ delovna temperatura -40°C ~ 121°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Dolžina 150' (45.72m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Varstvo okolja UV Resistant Premer - zunaj, ne-razširjen -
Premer - znotraj, ne-razširjen 3.500" (88.90mm) Premer - znotraj, razširjen -
Barva Black Zaščita pred abrazijo Abrasion Resistant
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DWT2655XP
DWT2655XP
Proizvajalci: Tripp Lite
Opis: TV WALL MOUNT
Na zalogi: 1651 pcs
Prenesi: DWT2655XP.pdf
RFQ
DWT3.00BK
DWT3.00BK
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 3" X 150' BLACK
Na zalogi: 66 pcs
Prenesi: DWT3.00BK.pdf
RFQ
DWT3.50BK25
DWT3.50BK25
Proizvajalci: Techflex
Opis: SELF WRAP 3.5" X 25' BLACK